regio

Regio Zeeland

Willeke Lovink (maandag, dinsdag, donderdag)
06 - 53 21 32 34
zeeland@eigen-kracht.nl

Regio Rotterdam e.o.

Albrandswaard, Barendrecht, Bernisse, Brielle, Capelle aan den IJssel, Goeree-Overflakkee, Hellevoetsluis, Krimpen aan den IJssel, Lansingerland, Maassluis, Ridderkerk, Rotterdam, Schiedam, Spijkenisse, Vlaardingen en Westvoorne en deelgemeenten Hoek van Holland en Rozenburg

Eigen Kracht Rotterdam
Glashaven 42
3011 XJ Rotterdam

Postbus 208
3000 AE Rotterdam

Regiomanagers:
Mariëtte Dirkzwager
06 - 10 90 96 62

Cora van Veelen
06 - 10 02 59 86

Regio Zuid-Holland

Regiomanagers Bettine Cleophas en Bertus Benning
06 - 13 65 23 62
zuidholland@eigen-kracht.nl

Regio Amsterdam e.o.

Aalsmeer, Amstelveen, Amsterdam, Beemster, Diemen, Edam-Volendam, Haarlemmermeer, Landsmeer, Oostzaan, Ouder-Amstel, Purmerend, Uithoorn, Waterland, Wormerland, Zeevang en Zaanstad

Eigen Kracht Amsterdam
Nieuwe Herengracht 18
1018 DP  Amsterdam

Regiomanagers Jacqueline Meije-Banel, Ahmed Maguilej,
Michel Graumans, Jan Muijs en spin in het web Mariel Floor.

06 - 55 32 48 13
amsterdam@eigen-kracht.nl

Regio Noord-Holland

Regiomanager Hilleke Crum
06 - 23 53 60 44
noordholland@eigen-kracht.nl

Regio Limburg

Willeke Lovink (maandag, dinsdag, donderdag)
06 - 53 21 32 34
limburg@eigen-kracht.nl

Nieuwsbrief nr. 1 2010 (pdf)

 

Regio Noord-Brabant

Willeke Lovink (maandag, dinsdag, donderdag)
06 - 53 21 32 34
brabant@eigen-kracht.nl

 

Eindhoven e.o.

Willeke Lovink (maandag, dinsdag, donderdag)
06 - 53 21 32 34
eindhoven@eigen-kracht.nl

 

 

Regio Utrecht

Regiomanager Elke Westermann
06 - 83 99 19 84
utrecht@eigen-kracht.nl

Regio Gelderland

Regiomanager Joost Witlox en Elke Westermann
06 - 30 58 13 71
gelderland@eigen-kracht.nl

Regio Flevoland

Regiomanager Monieke Bennink
06 - 10 90 91 93
flevoland@eigen-kracht.nl

 

KLIK HIERONDER VOOR DE MEEST RECENTE NIEUWSBRIEF

Nieuwsbrief Flevoland - oktober 2013

Inhoud syndiceren