regio

Regio Zeeland

Frank Pubben
06 - 51 88 69 26
zeeland@eigen-kracht.nl

Regio Rotterdam e.o.

Albrandswaard, Barendrecht, Bernisse, Brielle, Capelle aan den IJssel, Goeree-Overflakkee, Hellevoetsluis, Krimpen aan den IJssel, Lansingerland, Maassluis, Ridderkerk, Rotterdam, Schiedam, Spijkenisse, Vlaardingen en Westvoorne en deelgemeenten Hoek van Holland en Rozenburg

Eigen Kracht Rotterdam
Pieter de Hoochweg 110
3024 BH Rotterdam

Regiomanagers:
Mariëtte Dirkzwager
06 - 10 90 96 62

Cora van Veelen
06 - 10 02 59 86

Tuncay Çinibulak
06 - 10 06 35 07

Regio Zuid-Holland

Regiomanagers:

Mariëtte Dirkzwager
06 - 10 90 96 62

Cora van Veelen
06 - 10 02 59 86

Tuncay Çinibulak
06 - 10 06 35 07

Percy Hanenberg
06 - 53 52 16 39 

zuidholland@eigen-kracht.nl

Regio Amsterdam e.o.

Aalsmeer, Amstelveen, Amsterdam, Beemster, Diemen, Edam-Volendam, Haarlemmermeer, Landsmeer, Oostzaan, Ouder-Amstel, Purmerend, Uithoorn, Waterland, Wormerland, Zeevang en Zaanstad

Eigen Kracht Amsterdam
Nieuwe Herengracht 18
1018 DP  Amsterdam

Regiomanagers Jacqueline Meije-Banel, Ahmed Maguilej,
Percy Hanenberg, Michel Graumans, Jan Muijs en
spin in het web Mariel Floor.

06 - 55 32 48 13
amsterdam@eigen-kracht.nl

Regio Noord-Holland

Regiomanager Hilleke Crum
06 - 23 53 60 44
noordholland@eigen-kracht.nl

Regio Noord-Brabant

Regiomanager Frank Pubben
06 - 51 88 69 26

brabant@eigen-kracht.nl

 

Eindhoven e.o.

Eigen Kracht Eindhoven
Don Boscostraat 4
5611 KW Eindhoven

Regiomanager Frank Pubben
06 - 51 88 69 26

eindhoven@eigen-kracht.nl
 

Regio Utrecht

Regiomanager

Elke Westermann 06 - 83 99 19 84

utrecht@eigen-kracht.nl

Regio Gelderland

Regiomanagers Elke Westermann, Joost Witlox
06 - 30 58 13 71
gelderland@eigen-kracht.nl

Regio Flevoland

Regiomanagers:
Monieke Bennink, 06 - 10 90 91 93
flevoland@eigen-kracht.nl

 

KLIK HIERONDER VOOR DE MEEST RECENTE NIEUWSBRIEF

Nieuwsbrief Flevoland - oktober 2013

Inhoud syndiceren